“O djalë që dua”, Anita e uron Ramushin për ditëlindje

Prishtinë | 03 Kor 2022 | 11:01 | Nga Ekonomia Online

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, feston sot ditëlindjen e 54-të dhe sigurisht që në nuk mund të mungonte urimi nga bashkëshortja e tij, Anita.

Në orët e para të 3 korrikut, ajo ka postuar një urim në rrjetet sociale ku i uron Ramushit jo vetëm ditëlindjen por edhe përvjetorin e 19-të të martesës.

Anita e ka falënderuar atë, duke i thënë se është dhurata më e mirë në ditën e lindjes së tij.

/GazetaSinjali/

Të ngjashme