Olta Gixhari bëhet nostalgjike, poston foto “të vjetra”

Prishtinë | 23 Gus 2018 | 00:03 | Nga

Olta Gixhari nuk e ka pasur asnjëherë problem ta tregojë veten fëmijë, adoleshente apo disi më të rritur. Aktorja shpesh bëhet nostalgjike dhe ndan në “Instagram” foto të vjetra kur akoma publiku nuk e njihte si një prej aktoreve më të mira të teatrit.

Së fundmi, Olta ka publikuar një foto e cila është e shkëputur nga një set fotografik dhe i përket pesë viteve më parë.

Ajo qe vihet re është se aktorja duket e pandryshuar. Olta shfaqet po aq tërheqëse sa sot e veshur me të kuqe, duke lënë të kuptohet se gjithmonë ka qenë një nga ngjyrat e preferuara.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme