Olta Gixhari “përvëluese” me foto nga plazhi

Prishtinë | 17 Gus 2017 | 00:01 | Nga

Aktorja e njohur Olta Gixhari nuk ndal me provokimet e saj. Teksa ndodhet me pushime ajo ka “përvëluar” ndjekësit në rrjetet sociale, me anë të një fotografie.

Ajo ka pozuar mbështetur në një shkëmb buzë detit, e veshur me bikini.

Kjo mund të ishte një foto normale në det, e bërë nga kushdo, nëse Olta nuk do të kishte vënë në fokus të pasmet e saj bombastike.

Pikërisht për shkak të pozës së nxehtë, ndaj saj kanë vërshuar komentet dhe pëlqimet.

Olta shihet mjaft në formë dhe duket se është e kënaqur me trupin që ka.

View this post on Instagram

Cfare do te benit nese nuk do kishit frike?

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme