Oriola Marashi shfaqet e veçantë në kampanjën e re të “Guess”

Prishtinë | 04 Tet 2021 | 09:06 | Nga Ekonomia Online

Ajo është një prej femrave më të bukura dhe më të suksesshme shqiptare në botën e modës.

Dhe, Oriola Marashi prej vitesh është bërë pjesë e markës së njohur botërore të veshjeve “Guess”.

Modelja shqiptare edhe së fundi ka punuar me brendin e famshëm në kampanjën e tyre të re.

Disa fotografi që janë pjesë e këtij projekti të ri, Oriola i ak ndarë edhe me fansat e saj në llogarinë e Instagram-it ku ndiqet nga më shumë se 617 persona.

Me një pamje të thjeshtë, me disa dukje të ndryshme, modelja nga Shqipëria dukej në formë të mrekullueshme.

Ndërkohë, derisa po shijon sukses të njëpasnjëshëm në karrierë, modelja kohë më parë i dha fundi lidhjes së dashurisë me futbollistin nga Gjakova, Eros Grezda.

Të ngjashme