Oriola Marashi tregon gjoksin gjigant në bikini

Prishtinë | 01 Gus 2021 | 16:36 | Nga Ekonomia Online

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është mjaft aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

Ajo shpesh herë udhëton në vende të ndryshme për shkak të punës si modele ku edhe realizon sete fotografike të ndryshme.

Oriola është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës, të cilët pëlqejnë dhe komentojnë postimet e modeles mjaft shumë.

Së fundmi ajo ka postuar një video mjaft provokuese ku shihet e veshur me bikini, teksa ka vënë në fokus gjoksin gjigant.

Të ngjashme