Oriola Marashi vjen me një fotosesion të mrekullueshëm

Prishtinë | 05 Qer 2021 | 17:22 | Nga Ekonomia Online

Modelja e njohur, Oriola Marashi, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, teksa ndan informacione rreth jetës dhe karrierës profesionale.

Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune ka vendosur që të mahnit ndjekësit e saj.

Oriola u pa me një veshje të ngushtë, duke theksuar kështu tiparet e bujshme trupore.

Postimi mori një sërë komentesh pozitive, fansa të cilët përshkruanin se sa e mrekullueshme dukej.

Sa i përket jetës private, raportohet se Marashi tashmë është ndarë me Eros Grezdën.

Të ngjashme