Oriola nuk ka nevojë të zhvishet që të tërheqë vëmendje

Prishtinë | 24 Shk 2020 | 12:43 | Nga Ekonomia Online

Oriola Marashi arrin të tërheqë vëmendje sa herë që publikon imazhe të reja në profilet e saja në rrjetet sociale.

Jemi mësuar që ta shohim modelen në poza atraktive me bikini duke ekspozuar figurën mahnitëse trupore.

Mirëpo, ajo ka dëshmuar se arrin të tërheqë vëmendje dhe kur nuk pozon me bikini apo rroba të brendshme.

Në disa imazhe të reja, ajo është shfaqur me kostum, ndërsa duket për mrekulli dhe ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj dhe komplimente të shumta nga fansat.

Edhe në këto poza të postuara, Oriola ka arritur të tregojë linjat e admiruara trupore.

View this post on Instagram

🕺🏽

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme