Orlando Bloom ia blen të fejuarës unazën si të ish-gruas

Prishtinë | 19 Shk 2019 | 17:40 | Nga Ekonomia Online

Katy Perry ka një unazë të madhe, me ngjyra dhe në formë të lules, që kushton hiç më pak se 7,3 milionë dollarë.

Kjo unazë duket krejtësisht e ngjashme me unazën që i fejuari i saj ia kishte blerë supermodeles Miranda Kerr.

Fansat e të dyjave ishin shumë të shpejtë për ta vërejtur këtë ngjashmëri të unazave, pasi Perry njoftoi se ajo është fejuar me aktorin Orlando Bloom.

Ky i fundit i bëri një propozim shumë romantik këngëtares në ditën e Shën Valentinit e cila edhe u emocionua jashtëzakonisht shumë.

Një burim afër çiftit ka treguar për revistën People se Bloom ka qenë duke e planifikuar propozimin për “disa kohë” – madje ai kishte marrë edhe lejen e prindërve të Perryt para se ta bënte propozimin.

Kur ai e bëri një gjë të tillë, këngëtarja Katy Perry po dridhej nga lumturia.

Ajo e postoi më pas një fotografi të unazës së saj, ku në qendër ka një gur ngjyrë rozë katërkaratësh që rrethohet nga tetë diamantë të bardhë.

View this post on Instagram

full bloom

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Ky dizajn me lule është i ngjashëm me unazën që Bloom ia kishte dhuruar ish-bashkëshortes së tij Miranda Kerr, po ashtu kur i kishte propozuar.

Kerr dhe Bloom janë fejuar në vitin 2010 ndërsa janë divorcuar në vitin 2013.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme