Pamje të bukura të Rashicës me familje nga Londra

Prishtinë | 25 Tet 2021 | 18:18 | Nga Ekonomia Online

Futbollisti kosovar, Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera janë ndër çiftet më simpatike, të cilët janë aktivë për fansat e tyre të shumtë.

Si Miloti, ashtu edhe Belkizi po publikojnë pamje mjaft të bukura në rrjete sociale, ku po marrin pëlqime dhe komente të shumta.

E kur jemi te rrjetet sociale, sot bashkëshortja e futbollistit të njohur publikoi në Instagram katër imazhe tejet të bukura, në të cilat shihet e lumtur pranë njerëzve më të dashur.


Të ngjashme