Para iftarit, Thaçi bëhet gati për lojë futbolli

Prishtinë | 05 Qer 2018 | 20:40 | Nga

Presidenti Hashim Thaçi po bëhet gati për një ndeshje futbolli.

E qysh para lojës ai ka një tifoz. Djali i tij Endriti i ka bërë reklamë, duke i publikuar një foto në Instagram.

“Parapërgatitje për futboll”, shkruan ai, në foton ku presidenti shihet drisa shtrëngon tojat e patikave “Nike”.

E Thaçi, sikurse dhe ata me të cilër do të luajë duket se nuk kanë Ramazana, pasi fotografia shihet se është bërë pak para iftarit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme