Paraqitjet provokuese të Beatrix Ramosajt në fotografitë me bikini

Prishtinë | 15 Kor 2021 | 11:43 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, i ka të shpeshta paraqitjet provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ndau me ndjekësit një video të shkurtër mjaft ngacmuese, ku shfaqej në bikini, teksa vinte në pah linjat e saj trupore.

Ajo gëzon linja të lakmueshme të trupit, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë në shumë prej paraqitjeve të saj.

“Mezi pres që t’i vesh ato në vikend në plazh”, ka shkruar Ramosaj në mbishkrimin e videos.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për vijën e trupit.

Beatrix përndryshe ka kohë që u mungon fansave me ndonjë projekt të ri muzikor, ndërsa nuk ka bërë të ditur nëse aktualisht është duke punuar në diçka të re.

E njëjta është mjaft e rezervuar ndaj jetës private, duke mos zbuluar nëse ka ndonjë mashkull në jetën e saj. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme