Paris Hilton dhe i fejuari Carter Reum rikthehen në Las Vegas për festën e përbashkët të beqarisë

Prishtinë | 10 Tet 2021 | 16:36 | Nga Ekonomia Online

Paris Hilton zgjodhi destinacionin përfundimtar për të festuar ditët e saj të fundit si një grua beqare.

Ylli dhe i fejuari i saj, Carter Reum , të dy 40 vjeç, u arratisën në Las Vegas të premten me një grup miqsh dhe familjarë të ngushtë, përfshirë motrën e saj Nicky Hilton – për festën e përbashkët të beqarisë, shkruan People.

Pasi mbërriti me një aeroplan privat, një Rolls Royce i kuq udhëhoqi një flotë makinash të qytetit që prisnin të merrnin grupin nga aeroporti. Ata më vonë u transferuan në një makinë festash për në zonën private në Las Vegas.

Për natën e saj të veçantë, Paris veshi një fustan të verdhë neoni, për ta ndërruar atë më vonë me një fustan rozë me shkëlqim ndërsa u pa duke vallëzuar nën ritmet e DJ Tiësto.

Ata gjithashtu shijuan një darkë intime të ndezur me qirinj pranë pishinës në Resorts World, në Las Vegas, e cila ishte zbukuruar me emrat e çiftit në dritat e ndara.

Të ngjashme