Pas 3 lidhjeve serioze në 6 muaj, milioneri thotë se ka gjetur gruan për shtëpi

Prishtinë | 14 Nën 2019 | 10:27 | Nga Ekonomia Online

Philipp Plein e ka ndarë përfundimisht mendjen.

Pasi mori në “qafë” polaken Justyna Gradek dhe yllin e reality show amerikan “Bad Girls Club” Morgan Brittany Osman, duke i mbajtur me shpresa se një ditë do të kurorëzonin lidhjen e se ato ishin “të duhurat”, milioneri 41 vjeçar është trofeu i Lucia Bartolit.

Stilisti gjerman e ka vërtetuar këtë me disa story në Instagramin e tij, ku tregon modelen duke gatuar për të, teksa shkruan “gruaja më e mirë”.

Ndjekësit e Plein kanë mbetur të surprizuar, jo vetëm nga deklarata e fuqishme e milionerit i cili dukej se nuk do të “shtrohej” kurrë, po edhe nga transformimi i Lucias, nga një “bombë” seksi në një “vajzë për shtëpi”.

Të ngjashme