Pas duetit me Milotin, Edona ka një befasi për fansat

Prishtinë | 18 Nën 2018 | 13:16 | Nga Ekonomia Online

Edona dhe Milot Llalloshi ka pak ditë që kanë publikuar duetin e radhës.

Edona dhe Milot Llaloshi ishin së fundi të ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Dy artistët treguan detaje rreth projektit të ri, i cili erdhi pas tetë vitesh nga bashkëpunimi i fundit që kishin.

Ndër të tjera, Edona tregoi se po përgatit edhe diçka të re si dhe zbuloi më shumë detaje.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë po përgatit Edona si dhe kur do të lansohen këto projekte.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme