Pas konfirmimit të shtatzënisë, Arbenita Ismajli merr vëmendje me postimin e fundit

Prishtinë | 26 Shk 2021 | 16:31 | Nga Ekonomia Online

Modelja shqiptaretërhoqi vëmendjen e ndjekësve.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, mbetet si njëra ndër modelet shqiptare më të përfolura, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në rrjete sociale ajo ka konfirmuar pritjen e ëmbël, duke shkruar: “Jam shtatzënë”.

Teksa ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit, ndonëse nuk ka treguar format e saj trupore.

Arbenita ka pozuar për rrjetet sociale dhe në fytyrë Arbenita shkëlqente me grim të lehtë dhe flokë të valëzuara.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme