Pas ndarjes me Jennifer Aniston, Justin Theroux në lidhje me një modele

Prishtinë | 18 Mar 2018 | 16:24 | Nga

Një muaj më parë konfirmuan se po shkurorëzohen dhe duket se aktori nuk ka humbur shumë kohë.

Justin Theroux dhe Jennifer Aniston njoftuan muajin e kaluar se do të shkurorëzohen pas dy vjet e gjysmë martese.

Edhe pse javëve të fundit raportohej se aktorja Naomi Watts është fajtore për ndarjen e çiftit, duket se kjo ishte një gënjeshtër.

E gjithë kjo pasi që së fundi, aktori është parë në krah të modeles 25-vjeçare Petra Collins.

https://instagram.com/p/Beqs0bqASyq/?utm_source=ig_embed

Të dy thuhet se janë duke u takuar që një kohë dhe së fundi kanë pasur një darkë romantike, siç raporton Daily Mail.

Kujtojmë se vetëm një muaj më parë, Justin publikoi fotografinë e tyre të përbashkët në llogarinë personale në Instagram, por pa kokë, por duke e etiketuar Petrën.

Sidoqoftë, për momentin, gjithçka i është lënë e kohës, sepse askush nuk ka konfirmuar ose mohuar.

https://instagram.com/p/Be9eClJFQv2/?utm_source=ig_embed

https://instagram.com/p/BebAlKvAYfa/?utm_source=ig_embed

 

Të ngjashme