Pas ndarjes nga burri, Mel B gjen dashurinë

Prishtinë | 17 Qer 2018 | 11:06 | Nga

Mel B zbuloi se ajo ka gjetur sërish dashurinë pas divorcit me Stephen Belafonte.

Anëtarja e Spice Girls, tha se personi sekret po e bënë shumë të lumtur.

Ndarja e saj nga Stephen u bë në nëntor pas një beteje të gjatë gjyqësore, dhe tashmë Mel B e konfirmoi lidhjen e re.

Vetëm shtatë muaj pas fundit të martesës së saj, artistja është në lidhje me një njeri misterioz.

Lajmin e konfirmoi përmes rrjeteve sociale kur së fundmi ndau një selfie duke thënë: ‘mënyra se si më bën të qeshë dhe të lumtur, me shkakton flutura në bark’.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme