Pas një dekade – Tuna e lumtur për bashkëpunimin e ri me Dafina Zeqirin

Prishtinë | 13 Sht 2021 | 12:03 | Nga Ekonomia Online

Ato janë duke u ribashkuar pas një kohe të gjatë në një bashkëpunim tjetër.

Bëhet fjalë për yjet e estradës, Dafina Zeqirin dhe Tuna Sejdiun, të cilat po rikthehet pas afro një dekade.

“Sunny Hill” – mban titullin projekti, në të cilën do të bëhen bashkë dy nga femrat më të admiruara në treg që kanë bërë bujë prej vitesh.

“Nuk mund të isha më e emocionuar për këtë ribashkim pas një dekade. Po, vajzat që do ta mbysin ‘vibe’n sërish. Ky album po ashtu. Të dua vajzë, Dafina Zeqiri”, ka shkruar Tuna në një postim të fundit të publikuar në InstaStory.

Dueti i dyshes vjen pas “Vibe” që e sollën në 2010 në bashkëpunim me reperin 2po2.

Të njëjtat i dhanë fund armiqësisë në 2019, pas një konflikti të gjatë e pas thumbimeve të vazhdueshme ndaj njëra-tjetrës.

Sidoqoftë, pritet të shihet në vazhdim për atë që do të sjellin këngëtaret e famshme.

Të ngjashme