Pas thashethemeve për ndarjen nga Zayn, Gigi darkon me një shoqe

Prishtinë | 01 Jan 2019 | 14:49 | Nga Ekonomia Online

Modelja e famshme, Gigi Hadid, është përfolur se është ndarë nga i dashuri i saj këngëtar, Zayn Malik.

Këto thashetheme vijnë për shkak se ata nuk po e ndjekin njëri-tjetrin nëpër rrjete sociale, njofton Klan Kosova.

Gigi u pa në Neë York e duket se ka shkuar për të darkuar me një mike të saj.

Por në fotografitë e publikuara ajo që mori vëmendjen ishte pamja e saj.

Pa grim dhe me një veshje të stiluar mirë, Gigi vendosi të shkonte në këtë darkë.

Të ngjashme