Morena vazhdon jetën luksoze, ironizon me bisedat e publikuara

Prishtinë | 11 Shk 2020 | 09:46 | Nga Ekonomia Online

Ka disa ditë që janë publikuar disa biseda të modeles dhe këngëtares kosovare, Morena Taraku.

Në bisedat e publikuara, Morena dëgjohet duke përdorur një gjuhë vulgare ndaj një personi të cilin e shan dhe fyen në mënyre të ndryshme.

Pavarësisht këtij skandali, Morena duket se nuk e vret fare mendjen për këte dhe po vazhdon të shijoj jetën e saj luksoze.

Në postimin e fundit që ka publikuar, modelja shihet duke u relaksuar në një pishinë, e ku ka provokuar ndjekësit e saj sërish.

“Thanks for making me the center of the city!”, shkruan Morena, duke aluduar qartë për vëmendjen e madhe që mori me audio-incizimet e publikuara.

View this post on Instagram

THANKS FOR MAKING ME THE CENTER OF THE CITY !!

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme