Patris Berisha flet hapur për ndarjen me Tunën

Prishtinë | 02 Jan 2021 | 10:57 | Nga Ekonomia Online

Tuna dhe Patris Berisha janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ata kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve për historinë e tyre me ulje-ngritjet që kanë pasur.

Prej kohësh flitet që në fakt Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Por si qëndron e vërteta?

Patris Berisha ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në Soiree në Abc News së bashku me vëllain e tij Robertin.

I pyetur nga moderatorja nëse është single apo në një lidhje, ai nuk dha një përgjigje të qartë por la të kuptohet se është ndarë.

“Ende nuk ka kurrfarë lajmi për single apo i martuar. Me rëndësi shëndeti. Jam as i martuar, as single, tani jam në mes. Është complicated, në rrjedhje të lire”, tha Patrisi.

Të ngjashme