Pëlqehet ndryshimi i ri i Rovena Stefës me flokë rozë

Prishtinë | 20 Qer 2021 | 18:08 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, gjersa nuk mungon edhe me njoftimin për të rejat në jetë e karrierë.

Artistja e njohur kësaj radhe ka prezantuar ndryshimin e ri që ka bërë në dukje, siç rëndom ndodh me një pjesë të estradës.

E njëjta është transformuar në flokë rozë dhe ky stil i ri po komentohet mjaft shumë edhe nga miqtë e publiku.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme