Pendohet Mevlani, thotë se ka gabuar në “Për’puthen”

Prishtinë | 17 Sht 2021 | 09:40 | Nga Ekonomia Online

Mevlani duhet se është penduar për zgjedhjet e tij

Në emisionin “Jashtë Loje” , Mevlani pranoi se është penduar për zgjedhjet që ka bërë gjatë pjesëmarrjes në Për’Puthen.

Mevlani nuk dha më shumë detaje, por kujtojmë se vendimet e tij kanë qenë mes Antonelës dhe Ledianës.

Nga ana tjetër, Antonela zbuloi se është penduar “për mërzitjet e herëpashershme në program”.

“ E kam shijuar shumë, por duhet ta shijoja edhe më shumë”, tha Antonela.

Të ngjashme