Për Aurela Hoxhën nuk ka dimër

Prishtinë | 29 Nën 2016 | 16:48 | Nga

Modelja e njohur Aurela Hoxha është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një foto në Instagram, ku shihet së është në një mal dhe megjithëse ka rënë dëborë, ajo është e veshur si në pranverë.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme