Për Aurelën nuk ka dimër (FOTO)

Prishtinë | 23 Jan 2017 | 17:47 | Nga

Derisa në Shqipëria o vuan nga i ftohti siberian, këtë problem nuk e ka modelja Aurela Hoxha.

Ajo ka postuar në faqen e saj në Instagram foto nga ishuj tajlandezë, teksa shijon rrezet e dielli dhe rërën e plazheve.

“Gojëkëqinjtë” flasin se Aurela ka bërë disa operacione plastike. Por, kjo nuk ka dhe shumë rëndësi. Shijojeni format e saj trupore perfekte.

View this post on Instagram

??

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

View this post on Instagram

☀️

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

View this post on Instagram

Monkey island ?

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

View this post on Instagram

Monkey island ?

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

View this post on Instagram

Monkey island ?

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

https://www.instagram.com/p/BPhj8f-hjIe/?taken-by=hoxha_aurela&hl=en

View this post on Instagram

?

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme