Performancë erotike live në emision

Prishtinë | 13 Gus 2016 | 13:31 | Nga

“Celebrity Big Brother” në Britaninë e Madhe është nxehur në maksimum.

Pas skenave të shumta të seksit ja ku vjen një kërcim erotik nga Chloe Khan.

Ajo cilësohet si “vajza e skandaleve”.

Është arrestuar mbi 140 herë në jetën e saj, ka qenë përdoruese e drogës dhe prostitutë klasi.

Modelja ka pasur edhe një faqe porno.

Dje pasdite ajo ka kryer një kërcim erotik topless, teksa shfaqja ishte në transmetim direkt.

big borther 2 big brother 1 big brother 3 big brother 4 big brother 5

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme