Përkundër vëmendjes për jetën personale, Kim zgjedh të mahnit me fotosesionin e ri

Prishtinë | 12 Qer 2021 | 18:01 | Nga Ekonomia Online

Kim Kardashian është ndër emrat më të popullarizuar kohëve të fundit në faqet rozë.

Krejt kjo ka ardhur si rrjedhojë e ndarjes së saj me reperin Kanye West, të cilët ishin të martuar për shtatë vite, shkruan Daily Mail.

Sidoqoftë kësaj, lajme të tilla nuk po e ndalin bukuroshen brune që të punojë në karrierën profesionale.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, 40-vjeçarja ka publikuar setin e ri fotografik.

Kim u vërejt e veshur me rrova të ngushta, teksa pozat atraktive që mori vëri që t’i theksoheshin tiparet e bujshme trupore.

Makijazhin ajo zgjodhi që ta kombinojë me veshjen, kurse flokët e gjata i kishte lënë të lira mbi supe.

Vlen të përmendet se raportohet që Kanye ka larguar Kim dhe të gjitha motrat e saj nga rrjeti social Twitter.

Të ngjashme