Përsëri Kejvina, pozat me bikini që nuk e lënë askënd indiferent

Prishtinë | 29 Kor 2021 | 20:58 | Nga Ekonomia Online

Kejvina Kthella ka vazhduar me publikimin e imazheve atraktive që ngacmojnë imagjinatën e gjinisë së fortë.

Në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 748 mijë ndjekës, modelja që po ndërton karrierë ndërkombëtare merr vëmendjen sa herë që publikon fotografi.

Dhe tani kur jemi në sezonin e verës dominojnë pozat me bikini që vënë në pah hiret e bukuroshes.

(Foto: Instagram/kejvina_kthella)

“Prapë ti?”, është përshkrimi që Kejvina ua ka vënë fotografive, në të cilat është paraqitur me bikini të bardha.

Ndërsa ditë ma parë kishte postuar të tjera fotografi që nuk e lënë askënd indiferent. /Telegrafi

Të ngjashme