Pharrell Williams ka pantollona të shkurtra për çdo rast

Prishtinë | 16 Kor 2019 | 15:11 | Nga Ekonomia Online

Kur është fjala për modën, Pharrell Williams nuk është një njeri që ndjekë rregullat.

Kjo do të thotë që preferenca e tij për një kohë të gjatë për pantallona të shkurtra është shfaqur edhe në ngjarje që kërkojnë një kod të veshjes për ngjarje të veçanta.

Williams ka dëshirë që të shfaqë këmbët e tij në tapetin e kuq dhe duket se ai ka një palë pantallona të shkurtra perfekte për çdo rast.

City Of Hope Gala, 2018

Grammys, 2015

Oscars

Oscars, 2019

2016

Essence Festival, 2019

Performanca në Coachella, 2014

Parakalim në tepihun e kuq

Në një premierë të Netflixit, 2017

Ndoshta Williams po përpiqet që ta dërgojë një mesazh me pantollonat e tij të shkurta, ashtu siç kishte bërë ai në vitin 2012.

Një gjë është e sigurt: Ai gjithmonë është shumë cool në tepihun e kuq!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme