Pink shoqërohet nga vajza në Super Bowl

Prishtinë | 05 Shk 2018 | 16:48 | Nga

Pink ka pozuar me vajzën e saj Willow, në fushën e Super Bowl, të dielën në Minneapolis, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja 38-vjeçare këndoi himnin kombëtar, pavarësisht ballafaqimit me gripin. Ajo dukej e mahnitshme dhe kreu një performancë të mrekullueshme.

Willow shpesh shoqëron nënën e saj Pink dhe babin Carey Hart, në ngjarje të ndryshme.

pink daughter willow hart super bowl 014027478

pink daughter willow hart super bowl 014027478

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme