Pitt tërheqës për filmin e ri

Prishtinë | 25 Tet 2018 | 19:38 | Nga Ekonomia Online

Brad Pitt është parë duke e tymosur cigaren dhe duke pirë birrë gjatë xhirimit të një skene filmi të projektit të tij më të ri “Once Upon A Time In Hollywood” në lokacionet e Paramount.

Aktori i pashëm u pa i shtrirë mbi një karrige lartë një veture dhe i ulur vetëm teksa po xhironte.

Së fundmi ish-bashkëshorti i Agelina Jolie ishte parë duke xhiruar bashkë edhe me Leonardo DiCaprion në Los Angeles.

Filmi i ardhshëm me regji të Quentin Tarantinos, në të cilin luan edhe Margot Robbie, është planifikuar të publikohet më 26 korrik të vitit të ardhshëm.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme