“Plakë që kërkon vëmendje”, 46-vjeçarja kritikohet për pozat në bikini

Prishtinë | 15 Dhj 2019 | 09:54 | Nga Ekonomia Online

Modelja 46-vjeçare nuk po i ndalon pozat në bikini.

Modelja 46-vjeçare, Kate Beckinsale, vazhdon të shfaq format trupore në pozat në bikini, shkruan lajmi.net.

Në fotot të cilat i publikon në rrjete sociale ajo pranon komente të shumta pozitive, mirëpo së fundmi kritikat nuk kanë munguar.

Disa prej ndjekësve modelen e kanë quajtur “plakë që kërkon vëmendje”.

Ndryshe ajo vazhdon të ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në rrjete sociale dhe nuk mungojnë as fotografitë në të cilat shfaqet seksi.

Të ngjashme