“Plas plas”, publikohet kënga më e re e Vjollca Haxhiut

Prishtinë | 08 Dhj 2021 | 19:06 | Nga Ekonomia Online

Vjollca Haxhiu ka publikuar këngën e saj të re të titulluar “Plas plas”.

Tekstin e këngës e ka bërë Ilir Berani, muzikën Sabri Fejzullahu dhe orkestrimin Alfed sula.

Brenda pak orëve, projekti më i ri i Haxhiut është shikuar dhjetëra mijëra shikime.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme