Pornostarja shqiptare tregon patriotizmin… dhe gjoksin

Prishtinë | 24 Gus 2016 | 09:01 | Nga

Atorja shqiptare e filmave për të rritur, Alby Rydes, vazhdon me publikimin e fotografive të nxehta në rrjetet sociale.

Mirëpo, për të dëshmuar origjinën e saj, në mbështjellësin e telefonit me të cilin i bën ‘selfiet’, ka flamurin shqiptar.

Në një imazh më të ri, ajo ka pozuar me të brendshme transparente duke ekspozuar edhe pjesët intime.

Edhe në një imazh të mëhershëm, ku ka vënë në plan të parë gjoksin e bujshëm, Alby ka treguar telefonin me simbole shqiptare.

https://www.instagram.com/p/BJZXXLDBfaM/?taken-by=albyrydes_&hl=en

https://www.instagram.com/p/BJdtaYcB0xG/?taken-by=albyrydes_&hl=en

https://www.instagram.com/p/BJEkFblhKZn/?taken-by=albyrydes_&hl=en

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme