Pozat atraktive të Oriola Marashit – Modelja zgjedh të vishet nga kreatorja Lena Berisha

Prishtinë | 22 Shk 2021 | 16:54 | Nga Ekonomia Online

Oriola Marashi është ndër modelet më të suksesshme dhe më me zë në botën e modelingut.

Derisa ajo po realizon fotosesione të shumta, padyshim që edhe bashkëpunëtorët e saj luajnë rol të madh në veshje.

Në setin e ri fotografik të realizuar nga fotografi Said Mhamag, Oriola ka vënë në pah tiparet e bukurisë.

Për fustanet unike të bukuroshes brune si edhe disa herë të tjera, është përkujdesur kreatorja e njohur, Lena Berisha.

Nga puna e saj e mrekullueshme dhe modelja e njohur, rezultati nuk ka pasur se si të dalë ndryshe, përpos që të tërheqin vëmendje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme