Prandaj quhet “mamaja më seksi”

Prishtinë | 21 Nën 2019 | 13:02 | Nga Ekonomia Online

Daphne Joy ka publikuar disa foto të reja në llogarinë e saj në Instagram, me të cilat ka mahnitur ndjekësit.

Daphne ka vënë në pah edhe një herë figurën e saj perfekte. 32-vjeçarja dukej joshëse dhe i la pa fjalë me paraqitjen e radhës, ku vuri në pah të pasmet e saj.

Ajo është nënë e një djali nga lidhja e saj me reperin 50 cent, me të cilin u nda kohë më parë.

Edhe nga pëlqimet e shumta që merr në fotot që poston, Daphne dëshmon se jo rastësisht quhet “mamaja më seksi”.

View this post on Instagram

Let me take my time

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on

View this post on Instagram

Favorite color 🕊 @missyempire #missygirls

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on

View this post on Instagram

Chill like a Sunday ⛅️ @revolve

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on

Të ngjashme