Premierë: Lansohet “Sonte” nga Ronela dhe Lyrical Son

Prishtinë | 05 Gus 2017 | 14:28 | Nga

Sapo është publikuar projekti i paralajmëruar ditë më parë nga Ronela Hajati dhe Lyrical Son.

Kënga me titull ‘Sonte’ është ritmike dhe dyshja ia bashkëngjitën edhe klipin, shkruan lajmi.net.

Si çdo herë, edhe kësaj radhe Ronela erdhi shumë tërheqëse dhe me ndryshime të mëdha në dukjen e saj, kurse kënga është me ritme verore duke premtuar të bëhet hit.

Për këtë projekt, Ronela dhe Lyrical Son kanë bashkëpunuar me BigBang Beats, AVD Digital dhe RedBox Entertainment.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme