Princi Harry mund të kishte përfunduar me një tjetër amerikane

Prishtinë | 27 Kor 2019 | 08:42 | Nga Ekonomia Online

Princi Harry mund të kishte përfunduar me një tjetër amerikane të famshme.

Kohëve të fundit u zbulua se Jenna Bush Hager u përpoq ta nxirrte princin me motrën e saj binjake Barbara, shumë vite më parë.

Jenna shpjegoi se ajo u përpoq të bënte lidhjen ndërsa ajo e intervistoi atë në vitin 2016.

“U përpoqa ta takoja atë me motrën time dhe kjo nuk funksionoi. Kjo ka ndodhur para Meghan, padyshim para fëmijës Archie”, shpjegoi Jenna.

Ndërkohë, Barbara u fejua me skenaristin Craig Coyne vitin e kaluar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme