Prishja e miqësisë Ilir-Sabian, Monika ‘thumbon’ dyshen

Prishtinë | 15 Maj 2022 | 12:57 | Nga Ekonomia Online

Sabiani dhe Iliri i kanë dhënë fund miqësisë që lindi në “Big Brother VIP”. Lajmin e bëri të ditur vetë këngëtari, teksa i ftuar në “Më lër të flas” tha se Iliri ka përfituar nga ai.

Së fundmi, aktorja Monika Lubonja ka hedhur një goxha thumb për Sabianin dhe miqësinë e tij me Ilirin.

“Ahhh…të pata thënë o shokuuu, rri rehat ti, se ti dhe unë këtu do jemi bashkë, rrugëve të qytetit tonë…të tjerët tranzit do jenë…vajtje ardhje. Më ra goja duke të të thënë se janë fjalë shumë të mëdhaja të thuash vëlla, motër, besnikëri…por ti prap s’më dëgjove e s’më kuptove… Ahh mos u bëj nevrik tani…shytttt mos lehhh më. Qyle e madhe plasi, e unë s’kam çtë bej tjetër, veçse të qesh”, ka shkruar Monika në një postim në rrjete sociale.

Të ngjashme