Priyanka Chopra dhe Nick Jonas martohen me dy ceremoni

Prishtinë | 05 Dhj 2018 | 15:04 | Nga Ekonomia Online

Aktorja e njohur indiane, Priyanka Chopra, duket e mahnitshme në ditën e dasmës së saj me këngëtarin dhe aktorin amerikan, Nick Jonas.

Çifti u kurorëzua në Indi me realizimin e dy ceremonive, njëra sipas kulturës së dhëndrit dhe tjetra sipas traditave indiane, bën të ditur “Express” i KTV-së.

Chopra, e cila është shoqe e ngushtë me dukeshën e Sussexit – Meghan Markle, dukej si një nuse mbretërore në ditën e saj të veçantë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme