Provokohet Noizy, ia lëshojnë këngën e Stresit

Prishtinë | 04 Jan 2019 | 14:15 | Nga Ekonomia Online
Dikur ishin miq mjaft të mirë.
Por tani, reperët shqiptarë, Noizy dhe Stresi konsiderohen të jenë armiq të njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Faqja “Hip Hop Shqip”, ka sjell një video në Instagram ku shihet se si u provokua Noizy nga fansat e Stresit.

Teksa po prisnin në semafor të gjelbrën, këta fansa e lëshuan këngën e Stresit dhe hapën xhamat e veturës.

Megjithatë, nuk pati ndonjë reagim nga ana e reperit e se ishte ai e dëshmoi tatuazhi që kishte në dorë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme