Publikohen pamje nga klipi i ri “Katile”

Prishtinë | 17 Maj 2017 | 22:59 | Nga

Reperi i Babastars, Majk ka lajmëruar se për disa orë do të sjellë projektin e ri muzikor, të titulluar “Katile”.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ai ka treguar disa pamje nga klipi që do të publikohet të enjten, në orën 19:00.

Më përpara, ai ka dhënë deklarata ku ka treguar se shumë pjesë janë xhiruar në Shqipëri, ndërkohë që besohet të jetë dedikim ndaj një femre.

Sipas pamjeve, duket se do të jetë një këngë verore, ndërsa pritet që Majk të hyjë në toplistën e hiteve të 2017-ës, pasi është një ndër të preferuarit e publikut për muzikën dhe tekstet e tij.

 

https://www.instagram.com/p/BUM-ukpBj_7/?taken-by=majkaveli

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme