Publikohet “Bad Girl”, dueti nga Morena dhe Stresi

Prishtinë | 24 Sht 2020 | 20:34 | Nga Ekonomia Online

Morena Taraku dhe Stresi kanë ardhur me bashkëpunimin e radhës që mban titullin “Bad Girl”.

Modelja e shndërruar në këngëtare edhe në këtë projekt ka ardhur në versionin hip-hop, ndërkohë që nuk ka hezituar të ngacmojë me dukjen e saj.

Stresi, si rëndom, ka ardhur me stilin e tij të interpretimit, ashtu që kënga pritet të pëlqehet nga fansat e tyre.

Morena dhe Stresi kanë bashkëpunuar edhe në të kaluarën. Dueti i tyre “Ki me bo” është lansuar në vitin 2015.

Ai projekt asokohe ishte cilësuar si një hit dhe është shikuar mbi 8.5 milionë herë në YouTube.

Të ngjashme