Publikohet fotografia e Fifit duke u puthur në buzë me të dashurin e ri

Prishtinë | 06 Shk 2022 | 09:07 | Nga Ekonomia Online

Ka disa ditë që po flitet për një lidhje mes Fifit dhe Adis Patushit ose ndryshe i njohur si ish-burri Adrola Dushit.

Në një mbrëmje mes miqsh ata kanë dhuruar edhe një puthje ku është fotografuar duke zyrtarizuar kështu lidhjen e tyre.

Theksojmë se Adis Patushi gjithashtu është njëri nga miqtë më të mirë të Kledi Hyses, ish-banorit të Big Brother VIP me të cilin Fifi bashkëjetoi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Nga martesa Adrola Dushi dhe Adisi kanë një fëmijë të quajtur Troi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme