Publikohet fotoja e parë e djalit të sapolindur të Kim Kardashian

Prishtinë | 18 Maj 2019 | 08:17 | Nga Ekonomia Online

Kim Kardashian ka publikuar imazhin e parë të djalit dhe zbuloi si e pagëzuan.

Çifti ka pak ditë që janë bërë prindër për herë të katërt, foshnja erdhi në jetë nga një nënë surrogate.

Kim dhe Kanye kanë vendosur që djalin ta pagëzojnë Psalm West, ndërsa shprehen të bekuar dhe të plotësuar në jetë.

“Dita e Nënës e bukur me ardhjen në jetë të fëmijës sonë të katërt. Ne jemi të bekuar tejmase, kemi gjithçka që na nevojitet”, ka shkruar Kanye. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme