Publikohet kënga e re nga Tayna

Prishtinë | 13 Maj 2022 | 15:41 | Nga Ekonomia Online

Rep-artistja e njohur Tayna është mjaft aktive.

Tayna përveç mbrëmjeve muzikore dhe koncerteve po vazhdon edhe me lansimin e këngëve të reja.

Së fundmi rep-artistja ka publikuar projektin e ri muzikor i cili është në bashkëpunim me artistin e ri, Gesko.

Projekti muzikor titullohet “S’du me ni” ku është i shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin e këngës u përkujdesën të dy artistët dhe klipi iu besua produksionit ‘Sekuencë’.

Po ashtu kënga mund të gjendet në kanalin zyrtar të Youtubes

Të ngjashme