Publikohet videoklipi në të cilin Bebe Rexha shfaqet si nuse

Prishtinë | 31 Kor 2019 | 19:37 | Nga Ekonomia Online

Bebe Rexha ka publikuar videoklipin e këngës “Harder”, në të cilin shfaqet si nuse dhe fillimisht na bëri lëmsh pasi postoi vetëm një foto.

Kjo gjë që bëri që shumë prej njerëzve të mendojnë se Bebe është martuar por gjithçka ishte per një rol.

“Videoklipi i “Harder” tashmë është publikuar! Më vjen keq nëse ju mashtrova, por ishte kënaqësu dhe nuk do ta bëj përsëri (mbase). Ju dua!!!”, ka shkruar Bebe.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme