Pushoni pak nga politika, relaksohuni me bukurinë e Evës

Prishtinë | 17 Sht 2019 | 21:14 | Nga Ekonomia Online

Modelja Eva Padlock di si të tërheqë vemendjen e fansave.

Ajo shquhet për fotot seksi dhe provokuese që i publikon në profilin e saj në Instagram, ku e ndjekin mbi 1,2 milionë veta.

Në këto ditë, kur politika po mbizotëron gjithandej nëpër medie, sjellim më poshtë disa nga fotot më “pikante” të Evës. Shojini e relaksohuni me bukurinë e saj.

Të ngjashme