Puthje e skena të nxehta me Ermal Hoxhën, Rezarta Shkurta befasohet nga bashkëshorti për ditëlindjen e 35-të

Prishtinë | 18 Nën 2021 | 15:28 | Nga Ekonomia Online

Artistja dhe sipërmarrësja e njohur shqiptare, Rezarta Shkurta, feston sot (e enjte) ditëlindjen.

Në përvjetorin e 35-të të lindjes, ajo duket se kishte një natë speciale me bashkëshortin e saj, Ermal Hoxhën.

E njëjta ka shpërndarë një klip në rrjete sociale të realizuar mbrëmë, në të cilin nuk mungoi me skena të nxehta e po aq edhe provokuese përkrah partnerit.

Çifti shfaqen duke ecur dorë për dore me një paraqitje elegante të këngëtares në një fustan shkëlqyes, e gjithashtu edhe një kostum të tillë të Hoxhës.

“35 më gjeti me zemrën plot”, ka shkruar ajo derisa ka treguar se u befasua në mesnatë.

Të ngjashme