Queen Latifah nderon Bryantin me performancën e fundit

Prishtinë | 16 Shk 2020 | 16:28 | Nga Ekonomia Online

Queen Latifah nderoi legjendën e ndjerë të basketbollit Kobe Bryant, me performancën e saj të fundit.

Ajo e bëri një gjë të tillë përderisa performoi në NBA All-Star Weekend këtë të shtunë në Chikago.

Aktorja 49 vjeçare ishte duke kënduar këngën e Stevie Wonder të vitit 1976 “Love’s In Need of Love Today” dhe e ndryshoi tekstin duke shtuar disa fjalë ne mes.

“Jepi dashurisë një shansë. Kur e bëni këtë, thoni: “Kobe!” Njëzet e katër orë, tetë ditë në javë, trofe!” ishin vargjet që këndoi Queen Latifah.

Të ngjashme